• Osiągnięcia

        • ROK SZKOLNY 2014/2015

          Wyniki konkursu "Mój szkolny kolega z misji"

          Klasy I-III

          Miejsce I -Diana Dmowska IJ
          Miejsce II -Zosia Bulsiewicz IJ
          Miejsce III -Marcin Bugała IIB

          Wyróżnienie 
          Julia Staśkiewicz IJ
          Amelka Kalbarczyk Ii
          Zosia Molęgowska IIB


          Klasy IV - VI

          Miejsce I -Jan Jesień VIC
          Miejsce II -Michał Bugała VIA
          Wyróżnienie -Izabela Wojtaś VIA

          WYNIKI KONKURSU DROGA KRZYŻOWA W 3D

          Kl. I - III
          Miejsce I - Marcin Bugała IIB
          Miejsce II - Zosia Molęgowska IIB
          Miejsce III - Przemek Gilarski IA

          Wyróżnienie:
          Weronika Dąbek ID, 
          Zuzia Wierzbicka IA, 
          Ala Król IA
          Mateusz Dąbek IIB, 
          Zuzia Urbankowska IIB, 
          Julia Urbankowska IIB

          Kl. IV - VI
          Miejsce I - Martyna Truszkiewicz IVD
          Miejsce II - Michał Bugała VIA
          Miejsce III - Magda Nowak VIA

          Wyróżnienie:
          Jan Jesień VIC, 
          Oliwia Urbanek IVA, 
          Kinga Zych IVF,
          Damian Ejsmont IVF, 
          Karolina Zych VIF
          Małgosia Czapek VIC

          WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

          ”NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA”

          I miejsce

          • Hanna P.–O. klasa 1F
          • Kamil M. - Klasa 2C
          • Malwina S. klasa 2E - SP 353

          II miejsce

          • Agata T. - Klasa 3a
          • Marysia S.  - SP 353

          III miejsce

          • Honorata W. - Klasa 1g
          • Natalia M. - Klasa 2e  SP 353

           

          Wyróżnienia

          • Ala B. - Klasa 1i
          • Amelka K.
          • Czarek K. Klasa 1h
          • Magdalena Cz.-Sz. - SP 353
          • Agata Cz.-Sz. - Klasa 2e  SP 353

           

          Wyniki konkursu  Życie, działalność i twórczość Józefa Piłsudskiego"

          - Jan Jesień (28 punktów)- zakwalifikowany do kolejnego etapu
          - Patrycja Sęk (26 p) - zakwalifikowana do kolejnego etapu

          - Jakub Rogoziński (17 p)
          - Kamil Nalewajk (16 p)
          - Magdalena Kurowska (13 p)
          - Zuzanna Dróżdż (12 p)
          - Gabriela Radomska (10 p)
          - Maksymilian Ignaczak (8 p)
          - Zofia Borzęcka (4 p) 

           

          WYNIKI KONKURSU DROGA KRZYŻOWA W 3D

          Kl. I - III
          Miejsce I - Marcin Bugała IIB
          Miejsce II - Zosia Molęgowska IIB
          Miejsce III - Przemek Gilarski IA

          Wyróżnienie:
          Weronika Dąbek ID, 
          Zuzia Wierzbicka IA, 
          Ala Król IA
          Mateusz Dąbek IIB, 
          Zuzia Urbankowska IIB, 
          Julia Urbankowska IIB

          Kl. IV - VI
          Miejsce I - Martyna Truszkiewicz IVD
          Miejsce II - Michał Bugała VIA
          Miejsce III - Magda Nowak VIA

          Wyróżnienie:
          Jan Jesień VIC, 
          Oliwia Urbanek IVA, 
          Kinga Zych IVF,
          Damian Ejsmont IVF, 
          Karolina Zych VIF
          Małgosia Czapek VIC

           

          KONKURS LITEROWANIA - THE MASTER OF SPELLING

          Do II etapu konkursu zostali zakwalifikowani następujący uczniowie:
          KLASA III A 
          Ida Jasińska - 10/10 p.
          Sebastian Chomiński - 10/10 p.
          Janek Ostrowski - 10/10 p.
          Hania Panasik -10/10 p.
          Gabrysia Jaczewska 10/10 p.
          KLASA III B
          Julka Majdan 10/10 p.
          Mateusz Jochemski -8/10 p.
          Kacper Wasiek -8/10 p.
          KLASA III C
          Gabrysia Biernacka -8/10 p.
          Ola Przepiórka -10/10 p.
          KLASA III D
          Jakub Wdowiak -9/10 p.
          Władysław Baranowski -9/10 p.
          Mateusz Stemulak - 8/ 10 p.
          KLASA III E
          Milenka Kruszyńska- 8/10 p.
          Sandra Grodzka -10/10 p.
          Karol Właszczuk -10/10 p.
          Natalka Chełmicka- 10/10 p.
          Marta Trojanek - 10/10 p.
          Kacper Badowicz- 9/10 p.
          KLASA II A
          Emilka Payne-10/10 p.
          Tosia Cieliczko -10/10 p.
          Edgar Jastrzębski -10/10 p.
          KLASA II C
          Ada Chorążka -10/10 p.
          KLASA II E
          Maja Bukowska - 8/10 p.
          KLASA II D
          Kasia Cieślak -10/10 p.
          Mateusz Żelazny- 8/10 p.
          Arkadiusz Krystynus -9/ 10 p.
          Adam Maciejewski - 9/ 10 p.
          Kacper Gwiszcz- 8/10 p.
          Przemek Milewski - 9/10 p.
          Bartosz Klepacki - 10/10 p.
          KLASA I D 
          Julia Jaworska -9/10 p.

          II etap konkursu (finałowy) odbędzie się w kwietniu również podczas lekcji języka angielskiego

          Konkurs recytatorski, którego tematyką był  „Mój ulubiony wiersz”

          „Mistrzem Recytacji „ zostali :

          I miejsce ex aequo

          Ula Wicher z IF  i  Marta Ziętek z IVC

          II miejsce ex aequo

          Maks Antosiewicz z IH  i  Karolina Kozłowska IIIA

          III miejsce ex aequo

          Natalia Żbikowska z IA  i  Oliwka Pazio z IIIC

           

          Projekt "Pączki w programowaniu"

          Uczniowie naszej szkoły, którzy wzieli udział w projekcie:

          • Emilka Patynowska,
          • Alicja Strzelczyk, 
          • Magdalena Kurowska,
          • Aleksandra Żyła, 
          • Kacper Mierzejewski
          • Jakub Dąbrowski

          Uczniowie pod  opieką pani Lucyny Lenkowskiej, pani Aliny Idzikowskiej, pani Iwony Szymaniak i pani Ranaty Wleklińskiej brali udział w projekcie „Pączki w programowaniu" – wykorzystanie programowania w jęz. Scratch w rozwijaniu umiejętności logiczno – matematycznych” zorganizowanym przez Stowarzyszenie „Rodzice w Edukacji” we współpracy z m.st. Warszawa oraz Ośrodkiem Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie

           

          Konkurs wiedzy o Polsce

          I miejce zajęła drużyna klasy IIIA

          II miejsce klasy IIIC

          III miejsce klasy IIIE. 

          Wyróżnienie. Klasy IIID i IIIB

           

          Konkursie "Wielkie czytanie" w ramach gólnopolskiej akcji "Poczytaj mi przyjacielu" 

          W kategorii ładne czytanie:

          I miejsce:  Mateusz Cegliński 

          II miejsce: Dobromiła Prarat,

          III miejsce: Alicja Dackiewicz .

          Wyróznienie za postep w czytaniu i wkład pracy: Gabiela Rosikoń i Michał Zdrojewski.

           

          W kategorii praca plastyczna:

          I miejsce Julia Adamek 

          II miejsce Ewelina Kamińska 

          III miejsce Maria Antosiewicz.

           

          III Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej

          Laureaci konkursu:
          Klasy 0-I:
          I miejsce Zofia B. I A
          II miejsce Alicja B. I D
          III miejsce Laura P. I J
          Wyróżnienie: Eryk D.I I
          Aleksander R. 0 B

          Klasy II:
          I miejsce Jakub M. II A
          II miejsce Zuzanna D. II B
          III miejsce Bernard R.II B
          Wyróżnienie: Ewelina L.II C

          Klasy III:
          I miejsce Monika T.III C
          II miejsce Gabriela J. III A
          III miejsce Sebastian Ch. III A
          Wyróżnienie: Igor W.III C

           

          WYNIKI REMBERTOWSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "SPORT W WYOBRAŹNI UCZNIA"

          I MIEJSCE

           KALINKA MOGIELNICKA - KLASA I - DOM KULTURY WYGODA

          II MIEJSCE

          NATALKA RZĄDZIŃSKA - KLASA I - DOM KULTURY WYGODA

          OLIWKA PAZIO - KLASA II - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 217

          III MIEJSCE

          ANNA WOJCIECHOWSKA - KLASA I - DOM KULTURY WYGODA

          KAMILA KISIEL - KLASA I - DOM KULTURY WYGODA

          WYRÓŹNIENIA

          ZUZIA ROGAL - KLASA I - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 217

          OLIWIA ZIENIEWICZ - KLASA I - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 217

          WIKTOR BRZEZIŃSKI - KLASA I - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 217

          SZYMON CZYŻEWSKI - KLASA I - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 217