• Płatności za obiady w roku szkolnym 2021/2022

     • Żywienie w Szkole rozpoczynamy od 06.09.2021 r.

      Opłata za wrzesień wynosi 95.00 zł bez odliczeń –  Rodzice, którzy otrzymali e-maila, muszą kwotę 95.00 zł pomniejszyć o podaną kwotę z e-maila

      Wpłatę należy dokonać do dnia 03.09.2021 r.

       

     • Dobry Start 300 dla ucznia

     • Jeżeli nie posiadacie Państwo profilu PUE jest możliwość założenia go w Urzędzie Dzielnicy Rembertów w dniach 21 i 29 lipca 2021r. w godzi. 10.00 - 14.00. Będzie na Państwa czekał ekspert ZUS, który pomoże w założeniu profilu PUE.

     • Sekretariat szkolny w czasie wakacji

     • Informujemy, że sekretariat szkolny w czasie wakacji, czyli od 19.07.2021r. do 31.08.2021 r., będzie otwarty w godzinach 10.00 - 14.00

      Sekretariat do 16.07.2021r. pracuje w godzinach 8.00 - 16.00.

     • Stypednia za wyniki w nauce w roku szkolnym 2020/2021

     • Zapraszamy uczniów klas 4-8 (z pisemnym upoważnieniem do odbioru) lub rodziców (proszę mieć dowód osobisty do wglądu) do sekretariatu do odbioru stypendiów za wyniki w nauce. W tym roku stypendia są wypłacane od średniej 5,00 i ocena zachowania musi być bardzo dobra lub wzorowa.

     • Odbiór zaświadczeń z egzaminów ósmoklasisty

     • Termin odbioru zaświadczeń z egzaminów ósmoklasisty to 9 lipca 2021r. wg następującego harmonogramu:

      godzina 8.30 - klasa 8a

      godzina 9.30 - klasa 8c

      godzina 10.30 - klasa 8d

      godzina 11.30 - klasa 8dw

      Zaświadczenia będą wydawane w sali nr 35

     • Lato w Mieście 2021

     • Szanowni Rodzice,

      już w najbliższy poniedziałek (28 czerwca) startuje warszawski program Lato w Mieście 2021.

      Zapisy do grup będą odbywały się w pierwszy dniu akcji, czyli w momencie zgłoszenia się dziecka do naszej placówki (w poniedziałek rano).

      Zgodnie z aktualnymi wytycznymi grupy mogą liczyć maksymalnie po 15 dzieci. Na tą chwilę nie mam jeszcze żadnych wejściówek, w ramach których mogłyby się odbywać wyjścia szkolne i jedyną pewną atrakcją dla uczestników są wyjazdy na basen (codziennie po 2-3 grupy), niemniej zapewniamy, że dzieci nie będą się z nami nudzić.

      OBOWIĄZKOWY NIEZBĘDNIK

      UCZESTNIKA akcji „Lato w Mieście 2021”

       

      Informujemy, iż w związku z prognozami na iście wakacyjną, upalną pogodę

      zobowiązujemy każdego Rodzica do wyposażenia Dziecka

      uczęszczającego do Wakacyjnej Placówki Edukacyjnej w Szkole Podstawowej nr 217 w:

      - butelkę/bidon z wodą

      (w wystarczającej indywidualnie ilości);

      - środki ochrony osobistej (maseczka, jednorazowe rękawiczki, płyn/żel do dezynfekcji),

      - własne przybory plastyczne (piórnik z kredkami),

      - czapkę z daszkiem, bądź inne nakrycie głowy chroniące od słońca;

      - krem z filtrem do zabezpieczenia skóry przed promieniami słonecznymi, szczególnie podczas wycieczek plenerowych (a mamy ogromną nadzieję, że takie będą się odbywały);

      - śniadaniówkę/pudełko do zapakowania niezjedzonego na stołówce śniadania.

      W sytuacji, gdy Uczestnik nie będzie posiadał akcesoriów chroniących przed słońcem, zostanie dołączony do grupy stacjonarnej, bądź innej bezpiecznej dla Jego zdrowia.

      Przypominamy o zakazie wnoszenia własnych zabawek na teren szkoły w związku z panującym nadal stanem epidemii. Jesteśmy zobowiązani do przestrzegania nadal panujących obostrzeń sanitarno-epidemicznych.

       

      Do zobaczenia w poniedziałek!!!

    • Zakończenie roku szkolnego
     • Zakończenie roku szkolnego

     • Zakonczenie Roku Szkolnego kl.8 odbędzie się 24.06.2021 r. o godz. 17.30. Z uwagi na obostrzenia epidemiologiczne na salę wchodzą tylko zaproszeni goście.

      Zakończenie pozostałych klas odbędzie się w dniu 25.06.2021 r. według zamieszczonego grafiku: Zakończenie roku roku szk. - grafik  Jeśli pogoda na to pozwoli, zakończenie kl. 1 -7 jest na boisku.

    • Webinar
     • Webinar

     • Zapraszamy Rodziców uczniów klas 1-8 na webinar:

      "Jak radzić sobie ze stresem w kontekście pandemii?"

      ukierunkowany na wsparcie uczniów przeżywających trudności po doświadczeniach związanych z sytuacją pandemiczną.

      Webinar rozpocznie się 18 czerwca (piątek) o godz. 18.00. Poprowadzą go psycholożki/psychoterapeutki Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 23 w Warszawie: Pani Joanna Goska i Pani Aleksandra Wielgosz.

      Link do webinaru prześlemy Państwu w czwartek poprzez wiadomość w dzienniku Librus. Link będzie także dostępny na stronie Poradni.

    • PILNE - WAŻNE obiady czerwiec 2021r.
     • PILNE - WAŻNE obiady czerwiec 2021r.

     • Szanowni Państwo,

      W związku z dużą różnicą w dniu dzisiejszym (31 maja 2021r.) pomiędzy obiadami wydanymi a opłaconymi, Dyrektor szkoły przypomina o konieczności dokonania wpłaty za wyżywienie za miesiąc czerwiec w nieprzekraczalnym terminie do dnia 2 czerwca 2021r.

      W przeciwnym razie od 7 czerwca dziecko nie będzie mogło korzystać z obiadów.

      Jednocześnie informuję, że w związku z długotrwałą nieobecnością Pani intendent, wszelką korespondencję dotyczącą posiłków (odwołania obiadów, nadpłaty i niedopłaty) proszę kierować jedynie na adres: j.kaczorowska@sp217.pl (wstrzymane są do odwołania powiadomienia telefoniczne).

       

      Halina Sawicka

      Dyrektor szkoły

       

       

    • 4 czerwca, piątek
     • 4 czerwca, piątek

     • Piątek, 4 czerwca jest w szkole dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. W tym dniu w godzinach 7.00-17.00 dyżur opiekuńczy pełnią nauczyciele klas 1-8. Stołówka nie wydaje obiadów.

    • Lato w Mieście 2021
     • Lato w Mieście 2021

     • Od 1 czerwca 2021 rruszają zapisy do tegorocznej edycji Warszawskiej Akcji „Lato w Mieście”. Tak jak co roku, w okresie wakacji, warszawscy uczniowie oraz dzieci mieszkające w stolicy, będą miały zapewnioną opiekę oraz zajęcia dostosowane do obecnie panującej sytuacji epidemicznej.

      Nasza szkoła przeprowadzi akcję w trzech turnusach:

      I turnus 28 czerwca - 2 lipca

      II turnus 5 - 9 lipca

      III turnus 12 - 16 lipca  

      Jak się zapisać?

      Zapisy do Akcji „Lato w Mieście” 2021, przy wsparciu elektronicznego systemu zgłoszeń dostępnego pod adresem: www.warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl rozpoczną się 1 czerwca od godziny 12: 00 i potrwają do 11 czerwca.

      Rodzice dzieci rejestrują się w systemie za pomocą numeru pesel dziecka, następnie samodzielnie tworzą hasło. Po wprowadzeniu do systemu podstawowych informacji i wyborze turnusów wakacyjnych należy wskazać preferowane szkoły (od najbardziej do najmniej). Można wybrać dowolną liczbę szkół na każdy z 9 jednotygodniowych turnusów, który trwa od poniedziałku do piątku.

      Listy zakwalifikowanych dzieci zostaną opublikowane 14 czerwca o godzinie 16.00.

      Kolejnym krokiem jest dokonanie opłaty za wyżywienie i opiekę. Od 15 czerwca od godz. 8.00 do 21 czerwca do godz. 12.00, należy złożyć potwierdzenie dokonania opłat lub zaświadczenie o zwolnieniu z opłat wraz z wydrukiem karty kwalifikacyjnej i załącznikami (do pobrania z systemu) w każdej ze szkół, do której dziecko zostało zakwalifikowane. Ostateczną decyzję o przyjęciu dziecka do Akcji podejmuje organizator wypoczynku.

      Przed wypełnieniem karty kwalifikacyjnej należy zapoznać się z zasadami oraz harmonogramem zapisów, które dostępne będą m.in. na stronie www.warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl

      Feryjne Placówki Edukacyjne

      Podobnie jak w minionych latach FPE w naszej szkole będzie działać przez pięć dni w tygodniu, w godzinach od 7:00-17:00, zapewniając opiekę uczestnikom przyjętym na poszczególne turnusy.

      Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny. Rodzice wnoszą opłaty za posiłki oraz opiekę w Feryjnych Punktach Edukacyjnych. Opłata wynosi 10 zł dziennie za dwa posiłki w tym jeden ciepły oraz 10 zł dziennie za opiekę. Uczniowie, którzy w ciągu roku szkolnego korzystają ze zwolnienia z opłat za obiady na mocy decyzji OPS lub dyrektora szkoły, są zwolnieni z opłat za opiekę oraz wyżywienie również podczas wakacji.

      Warszawska Akcja „Lato w Mieście” 2021 jest organizowana w reżimie sanitarnym zgodnie z obostrzeniami wynikającymi z „Wytycznych GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku letniego dzieci i młodzieży w 2021 roku” (dokument dostępny pod adresem https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/wytyczne-gis-mz-i-men-dla-organizatorow-wypoczynku-letniego-dzieci-i-mlodziezy-w-2021-roku)

      Szczegółowe informacje dotyczące Akcji zostaną zamieszczone na stronie internetowej www.warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl

      oraz na stronie Biura Edukacji m.st. Warszawy  "Lato w Mieście" 2021 | Serwis Biura Edukacji m.st. Warszawy (edukacja.warszawa.pl)

    • 1 czerwca - Dzień Dziecka
     • 1 czerwca - Dzień Dziecka

     • W tym dniu uczniowie przychodzą do szkoły według zmienionego rozkładu zajęć.

      Na godzinę 8.30 przychodzą klasy: oddział przedszkolny, 1a,1c,1e,2a,3a,3b,3c,4a,4b,4c,5c,6a,6f,7c,7e,7f,8c,8d.

      Na godzinę 11.30 przychodzą klasy: 4e,5b,6c,6d,6e,6g,7a,7b,8a.

      Na godzinę 12.00 przychodzą klasy: 1b,1d,2b,2c,2d,3d,3e.

      Pozostałe informacje przekażą wychowawcy klas.