• Odbiór zaświadczeń o wyniku egzaminu ósmoklasisty

     • W piątek 31 lipca zapraszamy wszystkich uczniów klas VIII na uroczystość wręczenia nagród i dyplomów za wyniki w nauce i udział w konkursach w minionym roku szkolnym. Przekażemy Wam również zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty, na które zapewne czekacie. Nadal obowiązują nas określone wymogi sanitarne, dlatego spotkania odbędą się w dwóch salach gimnastycznych.

      O godzinie 14.00 - klasa VIII a - duża sala (wchodzimy wejściem głównym) i klasa VIIIb - mała sala (wejscie od parkingu przy świetlicy).

      O godzinie 15.00 - klasa VIIIc ( mała sala) i klasa VIIId ( duża sala gimnastyczna).

      O godzinie 16.00 - klasa VIIIe - duza sala gimnastyczna.

      Zapraszam Was Wszystkich!

      Jeżeli obecność ucznia jest niemożliwa, po odbiór zaświadczeń zapraszamy rodzica.

     • Warszawska Szkoła Letnia - dla uczniów szkół warszawskich

     • Miasto stołeczne Warszawa uruchamia Warszawską Szkołę Letnią – bezpłatne kursy z zakresu przedmiotów humanistycznych oraz matematyczno-przyrodniczych dla uczennic i uczniów szkół warszawskich obecnych klas siódmych szkoły podstawowej oraz klas drugich liceum i klas trzecich technikum, którzy zdają egzaminy w 2021 roku.

      Więcej szczegółów pod adresem:    https://www.wcies.edu.pl/item/2036-warszawska-szkola-letnia

       

    • Lato w mieście
     • Lato w mieście

     • Szanowni Rodzice,

      uprzejmie przypominamy, iż III turnus akcji "Lato w mieście 2020" w naszej placówce SP217 rozpoczyna się we wtorek - 14 lipca 2020 roku i trwa do piątku włącznie - 17 lipca 2020 roku (czyli razem 4 dni). 

      W poniedziałek 13 lipca 2020 roku Szkoła Podstawowa nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi jest zamknięta z powodu dezynfekcji placówki po II turze wyborów prezydenckich.

      Kierownik Feryjnej Placówki Edukacyjnej,

      Emilia Pruchno-Szelągowska