• Ciekawe lekcje

  • Ciekawe lekcje

      • Bezpieczne Wakacje
        • Bezpieczne Wakacje

        • 25.06.2026 11:06
        • W środę 24 czerwca 2026r. w ramach programu „Bezpiecznie z Mazowszem”
          gościliśmy przedstawicieli Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie.  
          Dzieci zapoznały się z zasadami bezpiecznego przebywania nad wodą oraz miały okazję
          do spotkania z brązowym medalistą Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie w 1992r.
          – Kajetanem Broniewskim.
          Przeprowadzone zostały również quizy dotyczące
          wiedzy o bezpieczeństwie oraz igrzysk olimpijskich. Wszyscy, którzy udzielili poprawnych odpowiedzi, otrzymali cenne nagrody: kamizelki ratunkowe oraz bojki asekuracyjne
          do pływania. Mieli okazję sprawdzić się w roli ratownika medycznego
          prowadząc resuscytację. Niektórzy uczniowie spróbowali swoich sił na ergometrycznym stymulatorze wioseł. Nagrodą w tej konkurencji były medale.
          Na koniec wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe upominki: smycze oraz opaski.
          No i oczywiście chętni mogli zrobić sobie zdjęcie z Olimpijczykiem, p. Kajetanem Broniewskim.
                      To wydarzenie świetnie wpisało się w harmonogram życia szkoły.
          Za chwilę wakacje. Pamiętajmy, aby spędzić je bezpiecznie!

           

        •  

        • Wróć do listy artykułów
      • Kontakt

        • Szkoła Podstawowa nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie
        • 22 611-94-33
        • 04-450 Warszawa, ul. I.Paderewskiego 45
          Poland
        • Adres do e-Doręczeń: AE:PL-55450-48695-SJVHW-18
        • Godziny pracy sekretariatu:

          poniedziałek 8.00 - 16.00
          wtorek 8.00 - 16.00
          środa 8.00 - 16.00
          czwartek 8.00 - 16.00
          piątek 8.00 - 16.00
      • Logowanie