• Lista przedmiotów

    • Poniżej podane są nazwiska nauczycieli uczących dany przedmiot.

    • D.zaw
    • Doradctwo zawodoweAnna Gromadzka, Agnieszka Ziniewicz
    • 1-3
    • edukacja wczesnoszkonaAgnieszka Cieśnikowska, Małgorzata Grzeszczak, Małgorzata Jargieło, Urszula Katner-wicedyr., Jolanta Karolak, Danuta Mazek, Emilia Pruchno-Szelągowska, Stanisława Sobolewska, Katarzyna Skorowska, Śliwińska Paulina, Barbara Trzaskacz, Renata Wleklińska, Małgorzata Żebrowska
    • hist
    • historiaMirosława Szpakowska-Płusa, Alina Idzikowska, Sławomir Zajaczkowski
    • j.ang
    • j. angielskiEwa Daniszewska, Magdalena Doromoniec, Paulina Kierzkowska, Mirosława Popławska, Izabella Szymańska, Angelika Szurna,
    • jf
    • j. francuskiAgnieszka Kalamon-Misztal
    • jn
    • j. niemieckiMonika Wrzaszcz
    • j.pol.
    • j. polskiBożena Brych, Teresa Górska,Danuta Jutkiewicz, Ewelina Kalman, Elżbieta Podlipska, Anna Wróblewska, Małgorzata Zalewska
    • log
    • logopedaElżbieta Mazur
    • mat
    • matematykaAgata Budkiewicz, Sylwia Niebudek, Elżbieta Parr, Anna Porzucek-Kowalczyk, Ewa Szerszeń
    • muz
    • muzykaSylwia Wronkiewicz
    • n.wsp.
    • nauczyciel wspomagającyAgnieszka Chucher-Smulczak, Krzysztof Działakiewicz, Marcin Koszołko, Anna Łaniecka, Katarzyna Neska, Kamilla Prarat, Magdalena Zduńczyk, Poganiacz Magdalena, Rybakiewicz Karolina
    • Oz
    • Od zabawyPrzemysław Budek, Andrzej Chomiuk, Zbigniew Czop, Dariusz Czyżewski, Lucyna Milewska-Moneta
    • ped
    • pedagogAnna Gromadzka, Jolanta Paciejewska, Agnieszka Ziniewicz
    • piel
    • pielęgniarkaTeresa Skowrońska
    • pla
    • plastyka Iwona Szymaniak, Aleksandra Gwóźdź, Anna Rżysko
    • przyr
    • przyrodaAnna Niemirka, Halina Sawicka-dyr.szkoły
    • psych
    • psychologSylwia Stadnik
    • reed
    • reedukator Sylwia Gibała, Barbara Trzaskacz, Katarzyna Nowicka
    • rel
    • religiaPrzywara Patrycja, Brewczyńska Renata, d'Erceville Maria Helena
    • świetl.
    • świetlicaMarta Cisek, Agnieszka Ceglińska, Anna Gwóźdź, Agnieszka Izdebska, Jolanta Jarek, Agnieszka Kalamon- Misztal, Izabella Leszczyńska, Karolina Sobiecka-Ołdak, Dorota Starczewska, Teresa Stypułkowska, Beata Wasilewska, Marek Warzybok
    • wdżr
    • Wychowanie do życia w rodzinieAgnieszka Cieśnikowska, Małgorzata Żebrowska
    • wf
    • Wychowanie fizycznePrzemysław Budek, Andrzej Chomiuk, Sebastian Chudzik, Zbigniew Czop, Dariusz Czyżewski, Lucyna Milewska-Moneta,
    • Wych przedsz
    • Wychowanie przedszkolneLucjana Lisowska
    • Zaj rytm muz
    • Zaj. rytmiczno - muzyczneAnna Gwóźdź
    • Tech
    • TechnikaIwona Szymaniak
    • Biol
    • BiologiaBrygida Lewandowska
    • Chem
    • ChemiaMagdalena Rycyk
    • Edb
    • Edukacja dla bezpieczeństwaElżbieta Mazur
    • Edu plas
    • Edukacja plastyczna
    • Fiz
    • FizykaElżbieta Łukasik